До списку акцій

ЖК Ok`Land: придбайте житло до кінця вересня у першій та другій чергах – отримайте додаткові 9 місяців на виплат і сплачуйте до грудня-2022!

16 вересня 2021

Для кого як, а для нас осінь – пора визначних рішень: зробивши доленосний крок восени, взимку ви вже починаєте новий рік з нового аркуша й у новій ролі. Приміром, я квласник сучасного помешкання в новобудові!

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє: на квартири в другій (будинок 2) та першій (будинок 3) чергах ЖК Ok`Land діє акційна пропозиція. Придбавши помешкання на виплат протягом вересня 2021 року, ви зможете завершити платежі за нього у грудні 2022 року. Таким чином кожен з покупців матиме на виплати 15 місяців загалом, з яких дев’ять – додаткові до попередньої дати завершення виплат, що раніше припадала на березень 2022 року!

При цьому ключові умови залишаються незмінними:

  • перший внесок – від 30%,
  • при оплаті 85% суми і більше залишок фіксується у гривні,
  • при оплаті 100% суми надається знижка 3%.

Відтак мрія зустріти Новий рік щасливими власниками оселі в новітньому житловому комплексі комфорт-класу стає дедалі реальнішою!

Що ви отримаєте натомість?

Власні квадратні метри, які значно полегшать, покращать і внесуть більше щастя й гармонії у ваше життя й життя вашої родини.

Адже ваша квартира знаходиться в безпечному і комфортному житловому комплексі, що цілодобово охоронятиметься й проглядатиметься камерами відеоспостереження. Тож і ви, і ваші діти на території ЖК будуть у безпеці в будь-яку пору доби.

Ваш район, розташований поруч із Севастопольською площею, вже має надзвичайно розвинену інфраструктуру. Довкола, окрім супермаркетів, кав’ярень та ресторанів, – ціла низка шкіл, садочків, гуртків та секцій, серед яких ваші діти точно знайдуть те, що їм більше до снаги. А, значить, не лише вони чудово проводитимуть час, а й ви вивільните його для власних потреб.

Ваш автомобіль – іще один повноцінний член родини – знаходитиметься завжди під рукою, в кількох кроках від помешкання і в безпеці: захищений які від зловмисників, так і від не менш капосних примх погоди. І, звісно, на випадок, якщо у вас – електромобіль, ми подбали про його вчасну підзарядку: ЖК Ok`Land – як і годиться сучасному технологічному житловому комплексові – має в своєму розпорядженні одразу кілька зарядних станцій.

І для того, щоб остаточно вас переконати, згадаємо про енергоефективність: і будівельні матеріали, з яких зводяться стіни вашого ощадливого ЖК Ok`Land, і утеплення, і забезпечення будинків автономним опаленням – усе це спроєктовано для того, аби зменшити цифри в рахунках за комунальні послуги настільки, наскільки дозволяють сучасні технології. Ви напевно оціните це, щойно розпочнеться черговий опалювальний сезон.

Тож зважуйтесь на крок, який уже давно планували, але все ще вагались – забезпечте стабільне майбутнє у власній оселі собі й своїй родині. І зустріньте Новий рік щасливим господарем новенького помешкання в найбільш family-friendly-житловому комплексі столиці.

Акція триває лише протягом вересня 2021 року.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.