До списку акцій

ЖК Ok`Land: купуйте квартиру у першій черзі в серпні й сплачуйте до грудня 2022 року – плюс 9 місяців на виплат!

12 серпня 2021

Корпорація Нерухомості РІЕЛ розбавляє спеку чудовими новинами: покупцям будь-якої квартири на виплат у першій черзі ЖК Ok`Land надаються додаткові 9 місяців для завершення оплати. Тож якщо до сьогодні кінцевий термін платежів по цьому будинку був призначений на березень 2022 року, то відтепер він припадає на грудень 2022 року і становить 17 місяців!

Відтак у вас буде не лише квартира в сучасному, технологічному житловому комплексі столиці, а й ще більше часу, аби неквапливо й без зайвого навантаження завершити платежі.

При цьому ключові умови продажу на виплат залишаються без змін: перший внесок – від 30%; при оплаті 85% і більше залишок фіксується у гривні; при оплаті 100% надається знижка 3%.

Чому вам варто пристати на цю пропозицію? Бо ви закохаєтесь у цей проєкт!

Адже розташований він у серці великого міста, в 5-ти хвилинах від Севастопольської площі, серед розвиненої інфраструктури – зокрема, біля низки садочків, шкіл, гімназій і розвивальних гуртків. Це означає, що ані вам, ані вашим дітям не доведеться прокидатись удосвіта, аби вчасно потрапити в садочок, школу чи офіс. Або ж повертатись звідти запізно, коли сил бракуватиме на все, включаючи вечерю.

Окрім того, ваше подвір’я – під надійною охороною й цілодобовим спостереженням: ви не хвилюватиметесь за малечу, тож щопівгодинні дзвінки на мобільний і тривожні визирання з вікна скасовуються.

І далеко не останнє, але те, що кожному покупцеві стовідсотково подобається, – це енергоефективність житлового комплексу! Щоби ваші витрати на комунальні послуги завжди залишались раціональними, ми не лише ретельно утеплюємо стіни вашої оселі сучасними теплоізоляційними матеріалами, а й облаштовуємо автономне опалення в будинку.

Ненав’язливо натякаємо: варто поквапитись! Адже акція діє лише до кінця серпня, а квартир, що залишились у продажу на таких умовах, – дедалі меншає. Тож не затягуйте з рішенням – ви будете собі за нього дуже вдячні вже зовсім скоро!

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.