До списку акцій

ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче»: термін виплат за помешкання перенесено до червня-2022!

17 серпня 2021

Маємо чудові новини для інвесторів першої та другої черги ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче» від Корпорації Нерухомості РІЕЛ: термін виплат за ваше помешкання подовжено іще на шість місяців – до червня 2022 року включно, тож відтепер він становить 10 місяців!

При тому, що завершення будівництва об’єкту й подання документів на введення його в експлуатацію заплановане кількома місяцями раніше – у першому кварталі 2022 року! Відтак ви зможете без поспіху завершувати оплату своєї сучасної, комфортної квартири в одному з найперспективніших районів міста, вже закінчуючи ремонт!

Решта головних умов залишаються незмінними:  

  • перший внесок – від 10%,
  • при оплаті 85% і більше залишок фіксується у гривні;
  • при оплаті 100% надається знижка 3%.

Ми впевнені: цього непростого року вам просто необхідно знизити рівень хвилювань! Тож відтепер принаймні за ці платежі ви можете більше не перейматись.

Що ви отримаєте взамін? Гарантований комфорт, безкомпромісну безпеку і залученість до спільноти одного з найяскравіших і найсучасніших житлових комплексів Львова.

Розташований в історичній частині міста, із власною розвиненою інфраструктурою, ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче» вже встиг привабити прогресивну молодь, яка не уявляє свого життя без технологій та щоденних активностей, і родини, яким просто необхідно мати в кроковій доступності цілу низку установ – від шкіл і садочків до супермаркетів і поліклінік.

В нашому житловому комплексі усе це вже спроектовано: і власні дитячі заклади, і спортивні й ігрові майданчики, велосипедні та автомобільні парковки, сквер і низка озеленених ретріт-зон по всій території комплексу, а навіть стильні тераси на даху, щоби зробити ваші вечорі особливими.

Технологічний і мальовничий, здатний запропонувати мешканцям і гостям привабливі можливості для бізнесу й якісного, яскравого відпочинку, заманливий для ділових інвесторів, ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче» уже невдовзі стане новим діловим та культурним центром Львова, ставши справжнім містом у місті.

Не хочемо вас квапити, та краще поквапимо: залишилось зовсім небагато помешкань у ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче» на таких умовах продажу. Тому пропонуємо вам просто зараз, кількома кліками, обрати помешкання своєї мрії тут же, на сайті, й повідомити рідним, що незабаром ви починаєте нове життя як щасливий мешканець трендового й інноваційного ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче».

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.