До списку акцій

ЖК «Компаньйон»: ексклюзивні умови придбання на виплат квартири вашої мрії тривають лише кілька вересневих днів!

16 вересня 2021

Квартира, про яку ви так мріяли, стане реальністю, якщо ви встигнете до кінця вересня!

Адже лише лічені дні залишилися до моменту, коли втратить чинність така доречна, така вчасна і така приваблива пропозиція для покупців на виплат:

  • збільшена знижка при оплаті 70% від суми в якості першого внеску – тепер вона становить 3%,
  • завершення виплат за оселю в першій черзі – кінець 2021 року,
  • завершення виплат за оселю в другій черзі – кінець лютого 2023 року включно.

Не прогавивши цю пропозицію і вчасно зарезервувавши помешкання в цьому яскравому житловому комплексі комфорт-класу, ви, окрім переїзду в зелений район Львова із потужним потенціалом до стрімкого інфраструктурного розвитку, вирішите одразу кілька ключових питань:

  • отримаєте, нарешті, відчуття стабільності й упевненості в майбутньому як господар власної, сучасної оселі;
  • мешкатимете лише в 10 хвилинах від центру міста з його бурхливим життям, найатмосфернішими ресторанами, модними бутиками і колоритними туристами, без яких Львів уже давно не бачили;
  • завжди «матимете час» для родинних прогулянок і розваг, адже зелена зона й навіть озеро – в кількох кроках від вашої нової оселі;
  • не перейматиметесь за безпеку вашої родини, адже ЖК «Компаньйон» зводиться по сусідству з цілою низкою сучасних будинків, резидентами яких – а значить, і вашими сусідами – будуть енергійні, цілеспрямовані, реалізовані люди. Вам сподобаються ці нові знайомства!
  • не переплачуватимете за комунальні послуги, адже ваша квартира в ЖК «Компаньйон» зводиться не лише з вогнетривкого, найбільш екологічно чистого матеріалу, а й з енергоощадливого – з цегли. А це означає, що взимку у вашій оселі буде тепло, а влітку зберігатиметься приємна прохолода. «Мінус» перевитрати на опалення й кондиціонер!

При цьому  – нагадаємо – витрати на придбання помешкання в цьому трендовому, яскравому і водночас затишному житловому комплексі можна іще більше знизити, якщо ваш перший внесок становитиме 70% від суми і більше.

Всі ми трохи Попелюшки, коли йдеться про те, аби встигнути зробити, ймовірно, найважливіший крок у нашому житті. Придбати власну оселю в сучасному, комфортному і безпечному житловому комплексі, що якісно змінить ваше життя і дасть безпеку й стабільність вашим дітям, – імовірно, і є «той самий» крок!

Зважуйтесь, поспішайте і встигніть таки долучитись до компанії майбутніх резидентів дружнього ЖК комфорт-класу «Компаньйон»!

Акція триває лише до кінця вересня 2021 року.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.