До списку акцій

Заселяйтесь зараз – сплачуйте до літа 2022 року!

21 вересня 2021

Останні квартири – останній шанс – остання пропозиція, що діє лише кілька тижнів. 

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє: ваше якісне й стильне помешкання в сучасному, зручно розташованому ЖК комфорт-класу Topolis, що успішно введений в експлуатацію ще в квітні поточного року, відтепер продається на виплат за ексклюзивними умовами.

Коротко в цифрах:

  • 10% – перший внесок;
  • плюс шість місяців до стандартного терміну на виплат (завершення платежів, раніше призначене на грудень 2021 року, подовжено до червня 2022 року включно),
  • мінус 3% – це знижка при внесенні повної оплати,
  • кінець 10.2021 – завершення дії цієї швидкоплинної акції, адже вільних квартир залишилось дуже мало.

Обіцяємо: усіх, хто встигне скористатися цієї пропозицією, незабаром очікує якісно нове життя!

Ви мешкатимете в обжитому, розвинутому районі, де в кроковій доступності – все, що може знадобитись вам і вашій родині: бутики, кав’ярні, продуктові крамнички, в п’яти хвилинах – ТЦ «Spartak». Приїздіть до вашого ЖК Topolis та перевірте!

Ви щодня милуватиметесь чарівними краєвидами з панорамних вікон вашої оселі, а це, як відомо, – водночас і найдоречніша «картинка» під каву на початку дня, і найефективніше «заспокійливе» для його вдалого завершення. Підніміться на будь-який поверх вашого ЖК Topolis та переконайтесь!

Ви повсякчас, у будь-який день тижня й годину доби, зможете влаштувати собі перерву від метушні серед «власної зелені» – в Замарстинівському лісопарку, розташованому поруч із вашим житловим комплексом. Пройдіться – це лише десять хвилин – та побачте на власні очі!

А для вашого авто одразу придивіться місце на власному паркінгу ЖК Topolis,  він уже готовий – від дверей до підлоги – до вашого візиту.

Тож хапайте цей шанс і обирайте своє модерне помешкання в абсолютно готовому для заселення й комфортного проживання ЖК Topolis.

І покваптеся: ми розпродаємо останні квартири ЖК Topolis у доволі короткий термін.

І не кажіть потім, що ми вас не попереджали, адже акція діє лише до кінця жовтня 2021 року.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.