До списку акцій

Власний паркінг на виплат до 5 років з першим внеском лише 30%

07 червня 2021

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що придбати паркомісце у львівських ЖК «Містечко Підзамче», ЖК Riel City, ЖК «Голоські Кручі», ЖК «Америка» й ЖК «Велика Британія» (6 черга) та київських ЖК «Львівський Квартал», ЖК «Львівська Площа», ЖК Forward можна іще вигідніше. Тепер ваш автомобіль буде в повній безпеці, а ви - в абсолютному комфорті, адже особисте місце для паркування завжди на вас чекатиме.

Умови прості: ви сплачуєте 30% вартості обраного паркомісця – ми надаємо вам його на виплат на 5 років за фіксованою* ціною! Виплати можливі щомісячні або щоквартальні, рівними частинами, впродовж 5 років.

У Львові пропозиція діє для ЖК «Брама» й ЖК «Новий Форт» комплексу «Містечко Підзамче», ЖК Riel City, ЖК «Голоські Кручі», ЖК «Америка» та для ЖК «Велика Британія».

У Києві - для ЖК «Львівський Квартал», ЖК «Львівська Площа» та ЖК Forward.

Пропозиція діє протягом місяця – до кінця липня.

Ми дбаємо про своїх мешканців і створюємо найкращі умови для проживання. Парковка поруч із будинком — важлива складова внутрішньої інфраструктури. Власний підземний паркінг є ідеальним рішенням для забезпечення максимальної безпеки автотранспорту.

Обрати й зарезервувати паркомісце, а також дізнатись, які ще вигоди пропонує покупцям Корпорація Нерухомості РІЕЛ, можна у наших відділах продажу.

*ціну зафіксовано у доларах США, розрахунок здійснюється по курсу на день оплати.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.