До списку акцій

Будуємо вашу Американську мрію на Володимира Великого

08 лютого 2017
Америка

Увага: спеціальна ціна у ЖК «Америка» – 13 750 грн. за квадратний метр. Акція триває до 28 лютого.

Для того, щоб відчути усі переваги життя в Сполучених штатах Америки, зовсім не обов’язково переїжджати на інший континент. Тим паче, коли корпорація нерухомості РІЕЛ радує привабливими знижками. Америка ще ніколи не була такою доступною!

Жити в Америці може собі дозволити як молода родина, так і підприємець початківець. До того ж, житло в цьому комплексі - це надійна інвестиція у майбутнє покоління, що підростає.

Житловий комплекс «Америка» розташувалася неподалік від центру Львова. Тому дістатися площі Ринок чи сучасного спорткомплексу буде зовсім легко. Також на мешканців США по-львівськи чекає стильний мінімалістичний дизайн будинків, паркінг та доглянута прибудинкова територія.

Будинки відрізняються в залежності від поверховості. На вибір покупців доступне житло в, чотирнадцяти - та шістнадцяти поверхових будівлях. Для створення унікального архітектурного ансамблю була використана монолітно-каркасна технологія з цегляними простінками та утепленням з пінопласту. Кожна квартира обладнана індивідуальним опаленням, що дозволяє самостійно регулювати рівень температури в квартирі.

Цей житловий комплекс допоможе здійснити вашу американську мрію! Як відомо, усі громадяни США знаються на комфорті та красивому житті, тому окрім стильних архітектурних рішень ви отримаєте ергономічний простір вашого житла. Зручні планування однокімнатних та двокімнатних квартир дадуть змогу застосувати увесь свій дизайнерський талант щодо облаштування власної оселі!

Поспішайте придбати житло в ЖК «Америка» за акційною ціною!

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
або