%

Ростислав Мельник

Незмінний президент Корпорації нерухомості РІЕЛ, засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, відомий меценат, фундатор реабілітаційного центру «Модричі», президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу.

1978

Народився Ростислав Мельник. Навчався у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Згодом почав заробляти на життя, як заробітчанин, у Великій Британії.

2001

Розпочав кар’єру у будівельній сфері, очоливши напрям інвестиційних проектів у громадській організації «Карпати». Одним із найбільших проектів, який у цей час був реалізований під його керівництвом, стало будівництво готелю «Rixos» у Трускавці.

2003

Ростислав Мельник заснував та очолив ряд компаній, які входять у структуру корпорації нерухомості РІЕЛ. Риси характеру Ростислава – відповідальність і людяність – визначили філософію компанії і забезпечили їй надійну репутацію. Корпорація завжди доводила взяті на себе зобов’язання. В історії РІЕЛ є факти, коли компанія добудовувала споруди, які покинули недобросовісні забудовники, залишивши інвесторів ні з чим.

2013

КН РІЕЛ вийшла на ринок нерухомості Києва, де зараз будується 189 000 м. кв., у найближчих планах спорудження 167 000 м. кв.

2015

Ростислав Мельник заснував унікальний для України реабілітаційний центр європейського зразка «Модричі» для пацієнтів з ураженнями спинного та головного мозку. Благодійний фонд Ростислава Мельника протягом 2015-16 років у РЦ «Модричі» виділив 1,7 млн. грн. на реабілітацію ветеранів-інвалідів АТО. Всього за вказаний період реабілітацію пройшли 62 ветерани АТО.

2019

Корпорація РІЕЛ реалізовала понад 40 об’єктів.

Ростислав Мельник – відомий меценат. Благодійний фонд Ростислава Мельника здійснює доброчинну діяльність у багатьох напрямках: розвиток дитячого та підліткового спорту, допомога вихованцям дитячих будинків, допомога родинам Героїв Небесної Сотні (виділення квартир), допомога учасникам АТО (спорядження, транспортні засоби, провізія), підтримка ветеранів АТО та їхніх родин (реабілітація, виділення квартир).

З початком АТО особлива увага Ростислава Мельника була спрямована на підтримку Батальйону поліції особливого призначення «Львів». Військовим було передано 16 броньованих автомобілів, переобладнаних під всюдиходи. Також на замовлення батальйону був переданий бус марки «Тойота», переобладнаний під карету швидкої допомоги. Допомога Фонду надавалася також у вигляді палива та провізії. Понад 50 учасників АТО зі сім’ями відновлювалися у відпочинково-оздоровчому комплексі «Вернигора» (Трускавець) коштами Благодійного фонду Ростислава Мельника. Меценат потурбувався також про відпочинок дітей учасників АТО, взявши участь в організації екскурсій на Закарпатті.

Розвиток тенісу в Україні

Ростислав Мельник - президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу, переможець та призер тенісних турнірів у парному розряді. Силами Благодійного фонду Ростислава Мельника на Львівщині регулярно проводяться тенісні турніри для спортсменів різних вікових категорій і кваліфікації.