%

Житловий комплекс Ренуар: 4-а черга здана в експлуатацію!

25 жовтня 2017

Будівельна корпорація РІЕЛ здала в експлуатацію четверту чергу ЖК Ренуар.

У квартирах четвертої черги встановлені та опломбовані газові лічильники. Система газопостачання пройшла комісію ПАТ «Львівгаз» без зауважень. А компанія-забудовник, у свою чергу, здійснила всі необхідні проплати задля якнайшвидшого забезпечення мешканців теплом.  Тож інвестори четвертого будинку вже розпочали ремонтні роботи у своїх оселях.

На черзі завершення будівельних робіт будинку 5-ї черги з подальшою здачею його в експлуатацію.

ЖК Ренуар розташований у Франківському районі Львова на вулиці Княгині Ольги, 122-А. Не останньою складовою успіху цього житлового комплексу є зручна транспортна розв’язка та розвинена інфраструктура району. Поблизу Ренуара є дитячий садок, школа, коледжі. Також поруч розташовані супермаркети, розважальні центри, перукарні, майстерні та інші сервісні зани, необхідні кожному у повсякденному житті.

Бажаєте жити у ЖК Ренуар? Залишилось всього декілька квартир і вони чекають на своїх господарів. Поспішайте!

Житловий комплекс Ренуар - це прекрасне рішення для тих, хто цінує домашній затишок та гармонію, а також вишуканий архітектурний стиль. ЖК Ренуар знаходиться в одному з найкомфортніших для життя та відпочинку районів міста, має універсальні однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Кожний зможе знайти планування собі до душі та оформити дизайн квартири відповідно до останніх трендів мінімалізму та скандинавського затишку. Ми попіклувалися про теплі та економічні зими для майбутніх мешканців ЖК Ренуар, тож кожна квартира обладнана індивідуальною системою опалення та енергозберігаючими вікнами. 

Детальна інформація про планування квартир, ціни та акційні пропозиції від забудовника, актуальні фото ходу будівництва завжди доступні на нашому офіційному сайті. Також консультанти нашого відділу продажу люб’язно допоможуть, нададуть детальну інформацію та відповіді на всі Ваші запитання. Будемо раді Вам допомогти!

Сертифікат про введення в експлуатацію ЖК Ренуар 4 черга РІЕЛ