%

ЖК Львівський Квартал: встановлено шлагбауми з боку Глибочицької

23 березня 2018

Будівельна Корпорація РІЕЛ встановила два шлагбауми фірми DoorHan BARRIER–5000 на в’їзді до першої, другої та п’ятої черг житлового комплексу ЖК Львівський Квартал з боку вулиці Глибочицької. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівників РІЕЛ, встановлені шлагбауми BARRIER-5000 ідеальні для організації контрольованого доступу автомобілів на територію зі середньою та високою пропускною здатністю. Стійка шлагбауму містить мотор-редуктор, вузол кріплення стріли, механізм балансування, магнітні кінцеві вимикачі та плату управління в окремому корпусі. Завдяки посиленому мотор-редуктору шлагбаум володіє високою надійністю і тривалим ресурсом, а також відповідає необхідним вимогам безпеки.

Водночас, стріла виконана з алюмінієвого профілю з червоними світловідбивачами, які добре видно у темний час доби. Система гарантуєфіксацію стріли у будь-якому положенні, саме тому ручне відкриттяшлагбауму неможливе. Під час руху стріли блимає сигнальна лампа.

Обидва шлагбауми оснащені пультом дистанційного управління, що суттєво полегшить в’їзд майбутніх мешканців ЖК Львівський Квартал до своїх будинків.

У відділі продажу також повідомили, що шлагбаум з вул. Татарської буде встановлений після закінчення будівельних робіт на відповідних майданчиках.

Додаткову інформацію про умови продажу та відповіді на інші запитання стосовно житлового комплексу Львівський квартал ви завжди можете отримати у нашому відділі продажу. Будемо раді допомогти!