%

У ЖК Львівський Квартал почалися роботи з упорядкування подвір’я біля 1 та 2 черги

09 листопада 2017

Ще одна гарна новина для майбутніх щасливих власників помешкань у 1 та 2 чергах житлового комплексу Львівський квартал.

Вже розпочато роботи з облаштування підходів до під’їздів будинку другої черги. В тому числі, активно проводяться роботи з облаштування пандуса, а саме вирівнювання ґрунта перед залиттям бетону, на вході до будинку другої черги зі сторони двору. Також з будівельного майданчинка перед першим та другим будинками вже прибрано важку будівельну техніку.

Нагадаємо, що 7 листопада Державна архітектурно-будівельна інспекція України прийняла заяву будівельної компанії РІЕЛ  про введення 1 черги ЖК Львівський квартал в експлуатацію. Наразі ми очікуємо на відповідний Сертифікат. Після його отримання буде розпочато процес оформлення актів прийому-передачі квартир та реєстрація прав власності.

Житловий комплекс Львівський квартал - файне львівське житло в центрі Києва. Цей унікальний житловий комплекс буде включати в себе сім цегляних будинків, побудованих за останніми євротехнологіями.

Ті, хто вирішить купити квартиру в ЖК «Львівський квартал» зможуть особисто впевнитися в його перевагах перед іншими численними столичними комплексами. Це, перш за все, власна інфраструктура, різноманітне планування комфортабельних квартир і сучасний місткий підземний паркінг, а також чудова транспортна розв’язка. Потенційних покупців неодмінно порадує близькість станції метро «Лук’янівська», яка розташована в 10 хвилинах неспішної ходи від новобудов.

До того ж у всіх квартирах в Львівському кварталі будуть встановлені панорамні вікна інноваційного типу, з яких будуть відкриватися неймовірної краси краєвиди. Також всі квартири обладнані індивідуальним опаленням. Завдяки спеціальним акційним пропозиціям від забудовника власне житло в центрі столиці перетворюється із мрії у реальність для всіх бажаючих. Висока якість будівництва та стильна архітектура гарантовані надійною та відповідальною будівельною компанією Ріел.

Додаткову інформацію про динаміку будівництва, умови продажу та відповіді на інші питання стосовно житлового комплексу Львівський квартал Ви можете отримати у нашому відділі продажу, що знаходиться поряд із будівельним майданчиком.

Будемо раді Вам допомогти!