%

Ліфти у ЖК Львівський квартал не лише кататимуть мешканців, а й розмовлятимуть з ними

24 жовтня 2017

Чудові новини для майбутніх щасливих жителів помешкань у першому та другому будинку ЖК Львівський квартал (Київ, вулиця Глибочицька, 13). У житловому комплексі встановлено ліфти виробництва польської компанії PILAWA з голосовою функцією. 

Будівельна корпорація РІЕЛ вже встановила відповідні пасажирські підйомники у будинках 1 та 2 черги житлового комплексу. Аналогічними ж ліфтами будуть обладнані й наступні черги, які продовжують зводити. То ж мешканці та гості житлового комплексу Львівський квартал під час підйомів та спусків на цих ліфтах матимуть можливість ще й почути номер поверху, на який їде ліфт.

Компанія PILAWA - це найбільше польське підприємство з виробництва, експлуатації, модернізації та обслуговування різного типу підйомників та рухомих пішохідних доріжок. Дана компанія працює на ринку вже понад 25 років та зарекомендувала себе як надійного виробника, продукція якого відповідає усім нормам безпеки та стандартам експлуатації. Підтвердженням цього є численні сертифікати та схвальні відгуки клієнтів.

Житловий комплекс Львівський квартал буде включати в себе сім цегляних будинків, побудованих за останніми євротехнологіями. Ті, хто вирішить купити квартиру в ЖК «Львівський квартал» зможуть особисто впевнитися в його перевагах перед іншими численними столичними комплексами. Це, перш за все, власна інфраструктура, різноманітне планування комфортабельних квартир і сучасний місткий підземний паркінг, а також чудова транспортна розв’язка. Потенційних покупців неодмінно порадує близькість станції метро «Лук’янівська», яка розташована в 10 хвилинах неспішної ходи від новобудов.

Додаткову інформацію про динаміку будівництва, умови продажу та відповіді на інші питання стосовно житлового комплексу Львівський квартал Ви можете отримати у нашому відділі продажу РІЕЛ, що знаходиться поряд із будівельним майданчиком.

Будемо раді Вам допомогти!