%

ЖК Америка: завершується будівництво підземного паркінгу під будинком С4

18 червня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ завершує роботи з будівництва підземного паркінгу під будинком С4 житлового комплексу Америка. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Зокрема, будівельники завершили встановлення монолітних залізобетонних конструкцій виїзду з паркінгу. Також були проведені роботи з облаштуванню гідроізоляції стін та прокладені трубопроводи системи димовидалення з паркінгу.

Окрім того, активно тривають роботи й у самому будинку. У другій секції будинку С4 завершили заливання стяжки, у першій секції – розпочали. Також повністю завершені роботи зі штукатурення стін в усіх квартирах, окрім тих, що розташовані на першому поверсі, наразі будівельна бригада взялася за шпаклювання стін в місцях загального користування. Оздоблення фасаду будинку, за словами працівників РІЕЛ, вийшло на фінальну стадію.

Відповіді на будь-які питання стосовно умов продажу квартир у ЖК Америка або інформацію щодо етапів будівництва ви завжди можете отримати у львівському офісі компанії або зателефонувавши за номером (032) 254 04 32.