%

Вітаємо переможців бізнес-турніру «Лідер ринку-2016»!

10 грудня 2016

9 грудня 2016 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців віртуального бізнес-турніру «Лідер ринку-2016», який упродовж трьох днів тривав в Університеті. У змаганнях взяли участь 22 команди студентів економічного факультету. Молоді економісти виконували завдання у режимі реального часу, які полягали в управлінні компанією у середовищі, максимально наближеному до справжнього.

«Сьогодення стрімке. Впровадження в цілому світі новітніх підходів до ведення бізнесу, альтернатив, інтелектуальних технологій зобов’язує нас йти в ногу з часом, розвиватися в глобалізованому ритмі. Бажаю молодим економістам Львова стати кращими у своїй справі і посприяти становленню міцної економічної платформи для нашої держави», – сказав президент корпорації Ростислав Мельник, вітаючи переможців турніру.

Отже, ІІІ місце посіла команда студентів економічного факультету за спеціальністю «менеджмент» під назвою «GalLactis» - Юлія Ксензова (капітан), Іван Гойнич та Олександр Соломаха.
ІІ місце виборола команда студентів економічного факультету за спеціальністю «економічна кібернетика» під назвою «Иліта» - Анна Романова (капітан), Ганна Кривопустова, Данило Кучма та Софія Соколянська.

І місце серед 22 команд здобула команда студентів економічного факультету за спеціальністю «фінанси і кредит» під назвою «Атлант» - Андрій Гембара (капітан), Наталія Стрілецька, Ярослав Колодій, Ярослав Куцій.

Капітан команди-переможниці висловив подяку усім, хто долучився до організації такого конкурсу, і зазначив, що «участь у бізнес-турнірі - чудова нагода застосувати здобуті знання на практиці, що в теперішній час є надзвичайно важливо для становлення молодих фахівців».