%

ВИФЛЄЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ МИРУ

29 грудня 2016

Пластуни принесли нам Вифлеємський вогонь!

Заспівали традиційний гімн і зробили селфі. Отакі вони, пластуни 21 сторіччя:)

Згідно даних на початок 2007 року до Скаутського руху належить більше ніж 38 мільйонів членів у 216 країнах і територіях. Найбільшою міжнародною організацією, у яку входять національні скаутські організації є Всесвітня Організація Скаутського Руху (ВОСР). На сьогодні близько 300 мільйонів людей належали до скаутських організацій.

В Україні найбільшою скаутською організацією є Національна скаутська організація – Пласт.

НСО України не тільки долає перешкоди високо в горах, вчиться виживати у надскладних умовах та загартовує тіло, вона приділяє увагу розвитку духовних аспектів життя. Нам імпонує те, що пластуни мають на меті зробити наше суспільство більш духовним, використовуючи засади християнської моралі. Цього разу пластуни доставили нам справжнє диво – Вифлеємський вогонь.

Вифлеємський вогонь символізує Божу благодать, світлу надію. Щороку він сходить перед Різдвом у місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі.

Цю передріздвяну традицію започаткувала австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц - вони передавали вогонь із Віфлеєму до Віденського Кафедрального собору, а потім до інших міст Європи. До цієї ініціативи долучилися місцеві скаути, бо місія цього дійства - надихнути всіх повірити в чудо! Наші скаути підтримали цей рух та щороку передають вогонь до українських домівок та установ.

Дякуємо за такий світлий передріздвяний дарунок, друзі.

Нехай Господнє благословення буде з усіма нами.

Час нести світло далі.