%

Відкриття та посвята приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ в Києві

07 травня 2018

Сьогодні, 7 травня 2018 р. у Києві відбулося урочисте відкриття та посвята приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ в Києві. На освяченні були присутні духовні отці, надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, благодійники, жертводавці та народні депутати.

У своїй промові Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав сказав: «П'ять років тому ми святкували 1025 річчя Хрещення Руси-України. І освятили Патріарший Собор. Цього року ми святкуємо 1030 років Руси-України. І тут на берегах сивого Дніпра ми освячуємо Патріарший адміністративний центр. Центр, який справді стає серцем усієї Української Греко-Католицької Церкви в Україні і на поселеннях. У людей є збіги обставин, а в людей є Божий задум».

Глава Церкви висловив подяку усім тим, хто невтомною працею зводили цей будинок. Зокрема, отцеві Петрові Федюку, який представляє будівельну дирекцію, що зводила цей дім.

Блаженніший Святослав особливо подякував Ростиславу Мельнику, будівельній корпорації РІЕЛ, яка де-факто протягом року завершила будівництво, та керівнику проекту Андрію Дишканту.

На думку Глави Церкви цей дім стане не лише місцем, де фактично відбувається управління Українською Греко-Католицькою Церквою на вселенському рівні, а й простором для спілкування та зустрічі.

Посвята приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ у Києві
Посвята приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ у Києві