%

Уікенди лідерів: Ростислав Мельник відзначився кращим ударом на турнірі «Зима на Євроспорті»

20 лютого 2017

Парний турнір серед ветеранів та аматорів «Зима на Євроспорті» відбувся 18-19 лютого. 
Тенісисти кажуть, що на корті людина така, як є, справжня, без ширм, за якими можна приховати емоції. Учасники турніру постали перед глядачами турніру спортсменами високого класу і надзвичайного темпераменту, які відстоювали кожний свій удар, виборюючи перемогу.

«Сьогодні змагаються ветерани любительського тенісу і професіонали, серед яких є титуловані спортсмени, учасники міжнародних турнірів. У грудні силами Благодійного фонду Ростислава Мельника ми провели схожий турнір, де тенісисти продемонстрували гру високого рівня. Але зараз самі учасники зауважують, що нинішній турнір перевершив попередній за гостротою, видовищністю і професіоналізмом. Від імені усіх тенісистів хочу подякувати пану Мельнику за відродження цього благородного виду спорту у нашому регіоні», – зазначив головний суддя турніру «Зима на Євроспорті» Олександр Катрич.

Вітаємо переможців турніру – подальших вам спортивних звитяг і натхнення передавати свою майстерність новому поколінню. Також вітаємо президента БК РІЕЛ Ростислава Мельника з відзнакою за кращий удар турніру.

Нагадаємо, 23-25 грудня 2016 року будівельна компанія Ріел та Благодійний Фонд Ростислава Мельника організували тенісний турнір "Левеня" для наймолодших шанувальників цього виду спорту. 120 дітей з різних областей України з’їхалися до Львову, щоб взяти участь у турнірі «Левеня». Ростислав Мельник, який і сам багато років займається тенісом, активно підтримує саме цей вид спорту серед дітей. "Я переконаний: спортивна молодь – це запорука здорової нації. Тому і взявся два роки тому відроджувати у Львові дитячий спорт. Я восьмий рік поспіль граю в теніс і вважаю, що саме цей вид спорту дозволяє розвиватися як інтелектуально, так і фізично. Тому й заснував дитячий тенісний турнір "Левеня", – розказав меценат Ростислав Мельник.