%

У ЖК Велика Британія стартує 5 черга!

10 лютого 2017

Спорткомплекс, басейн, стадіон, Перша британська школа можуть стати частиною вашого комфорту.

Вартість квадратного метра: 14 200 грн.

У самому серці старовинного Львова зводиться сучасний житловий квартал під назвою "Велика Британія". Він є втіленням традицій, як у найкращих домах Лондону!

Окрім комфортних сучасних квартир житловий комплекс має, чим похизуватися - це затишна та зелена прибудинкова територія. Велика Британія - це також розвинена зовнішня та внутрішня інфраструктури.  Яскраві дитячі майданчики, паркінг, чисте повітря, охорона - це те, що робить життя тут приємним.

ЖК Велика Британія ідеально підходить для сімейного життя. Поряд із вашою домівкою будуть школи, цирк, дитячий садок, гімназія, перша британська школа, дошкільний заклад. Розташування ідеальне для батьків, адже тут є всі умови для розвитку вашої малечі. Організувати шопінг та дозвілля допоможе торговий центр неподалік комплексу.

Англійці як ніхто знаються на сімейному затишку та дуже ніжно ставляться до своєї оселі, саме тому компанія РІЕЛ використала найкращі традиції, щоб створити частинку Британії у Львові, адже оселя - це передусім місце для натхнення, відпочинку, фортеця, в якій Ви повинні почувати себе як за кам'яною стіною.

При будівництві ЖК Велика Британія використовуються лише високоякісні перевірені матеріали, тому що створити надійне житло - це надвідповідальна місія!

Про ціни та планування Ви можете детальніше дізнатися у відділі продажу ЖК Велика Британія та одними з перших відчути справжню британську якість.