%

У будинку 1 черги ЖК Львівський квартал завершуються клінінгові роботи

23 жовтня 2017

Поспішаємо поділитися приємними новинами для майбутніх жителів першої черги ЖК Львівський квартал.  Клінінгові роботи, тобто прибирання місць загального користування та квартир вже на фінішному етапі. Прибирання активно ведеться на сходових клітинах та на ділянках перед ліфтами. Працівники клінінгової служби вже розпочали миття вікон, міжкоридорних та квратирних дверей та підлоги.

Крім того, прибирання ведеться і в самих квартирах, йдеться про прибирання пилу та миття вікон і балконів. Разом з тим усі приміщення як місця загального користування, так і квартири у будинку 1 черги житлового комплексу Львівський квартал очищаються від залишків будівельного сміття. Як тільки роботи з генерального прибирання будинку 1 будуть завершені, ми перейдемо до наступного етапу - встановлення лічильників у квартирах.

Житловий комплекс Львівський квартал - файне львівське житло в центрі Києва. Цей унікальний житловий комплекс буде включати в себе сім цегляних будинків, побудованих за останніми євротехнологіями. Ті, хто вирішить купити квартиру в ЖК «Львівський квартал» зможуть особисто впевнитися в його перевагах перед іншими численними столичними комплексами. Це, перш за все, власна інфраструктура, різноманітне планування комфортабельних квартир і сучасний місткий підземний паркінг, а також чудова транспортна розв’язка. Потенційних покупців неодмінно порадує близькість станції метро «Лук’янівська», яка розташована в 10 хвилинах неспішної ходи від новобудов.

До того ж у всіх квартирах у Львівському кварталі будуть встановлені панорамні вікна інноваційного типу, з яких будуть відкриватися неймовірної краси краєвиди. Також всі квартири обладнані індивідуальним опаленням. Завдяки спеціальним акційним пропозиціям від забудовника власне житло в центрі столиці перетворюється із мрії у реальність для всіх бажаючих. Висока якість будівництва та стильна архітектура гарантовані надійною та відповідальною будівельною компанією Ріел.

Додаткову інформацію про динаміку будівництва, умови продажу та відповіді на інші питання стосовно житлового комплексу Львівський квартал Ви можете отримати у нашому відділі продажу, що знаходиться поряд із будівельним майданчиком.

Будемо раді Вам допомогти!