%

РІЕЛ – у рейтингу найбільших забудовників України

13 сiчня 2017

Будівельна корпорація РІЕЛ увійшла до рейтингу найбільших забудовників України за версією журналу «Forbes Україна».

Вже традиційно журнал «Forbes Україна» у своєму січневому номері опублікував рейтинг українських забудовників. Будівельна корпорація РІЕЛ зайняла 17 місце.

Нагадаємо, що БК РІЕЛ заснована у 2003 році. За весь цей час наша корпорація отримала звання лідера на львівському ринку нерухомості, здавши в експлуатацію понад 105 тис кв. м. житла.

Філософія РІЕЛ доволі проста: почути кожного клієнта, гарантувати йому найвищу якість та чесну ціну. Ґрунтуючись на багаторічному досвіді у будівельній справі ми втілюємо побажання та потреби наших клієнтів

в унікальному підході до кожного нашого будинку. Всі житлові комплекси та квартали від будівельної компанії РІЕЛ мають свій оригінальний характер, який виражається в архітектурному стилі, атмосфері та назві.

З 2013 року ми почали завойовувати найбільший в Україні ринок нерухомості - ринок столиці. У центрі Києва ведеться будівництво ЖК Елізіум та ЖК Львівський квартал.

Ми пишаємося тим, що всі наші об’єкти як у Львові, так і в Києві не лише допомагають тисячам українцям отримати омріяну власну оселю, а й несуть естетичну та етичну складову. Наша компанія не лише зводить якісні та гарні житлові комплекси, а й турбується про максимально комфортні умови проживання та відпочинку в них - ми забезпечуємо мешканцям наших будинків зручну та корисну інфраструктуру. Наші слова підтверджуються щасливими власниками квартир від забудовника РІЕЛ.

Разом з РІЕЛ люди гарантовано отримують не лише житло, а й ключі до кращого життя! Адже у кожній нашій справі ми керуємось гаслом «ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ!»

Детальніше про рейтинг у матеріалі ZAXID.NET