%

Підсумок 2016 року - Корпорація Riel

19 грудня 2016

2016 високосний рік мотивував команду РІЕЛ на ще продуктивнішу працю задля комфорту і добробуту наших клієнтів. Дивіться відеозвіт про те, як ми провели цей рік і з якими планами зустрічаємо рік прийдешній.

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала свою діяльність у 2003 році у Львові. За весь цей час компанія стала лідером на ринку львівської нерухомості, здавши в експлуатацію понад 105 тис кв. м. житла.

Філософія РІЕЛ проста: почути клієнта, гарантувати йому високу якість і чесну ціну. у цьому нам допомагає наш багаторічний досвід та вміння втілювати бажання та потреби наших клієнтів в індивідуальному підході до кожного нашого будинку. Всі житлові комплекси від забудовника РІЕЛ мають свій неповторний характер, який втілюється в архітектурі, атмосфері та назві.

Корпорація РІЕЛ щоденно вдосконалюється. Ми прагнемо відповідати потребам часу, тому відкриті у сприйнятті найкращих сучасних тенденцій. У своїй роботі компанія використовує сучасні високоякісні технології.

У 2013 році корпорація РІЕЛ зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва.

Характерною особливістю діяльності будівельної корпорації РІЕЛ на львівському і на київському ринку є те, що усі об’єкти компанії несуть естетичну та етичну складову. Також, дбаючи про своїх клієнтів і вдосконалюючи підхід до ведення бізнесу, РІЕЛ надає своїм об’єктам додаткових споживчих якостей. Наша компанія прагне створити максимально комфортні умови проживання. Ми не просто зводимо будинки, ми творимо інфраструктуру, яка буде зручною та корисною.

Разом з РІЕЛ люди гарантовано отримують не лише житло, а й ключі до кращого життя! Саме тому у своїй діяльності ми керуємось гаслом «ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ!»