%

Репортаж телеканалу ZIK про відновлення дитячої операційної за кошти БК РІЕЛ

03 квітня 2018

Ургентну операційну відновили у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. Щорічно невідкладну медичну допомогу у цьому операційному блоці отримують близько 1,2 маленьких пацієнтів. Відкриття оновленої операційної відбулося 2 квітня 2018 року.

Загалом, ремонт у приміщеннях лікарні тривав близько трьох місяців. За цей час відремонтували декілька відділень – передопераційне, операційне, ординаторське, сестринське, а також службові і підсобні кімнати. Оновили сантехніку, електромережі, замінили вікна і двері, встановили нові меблі для медиків і медсестер та кондиціонер. Була замінена киснева система, проведена ревізія опалення. 

Таким чином операційну адаптували для дітей та лікарів, зробивши їхнє перебування тут максимально комфортним. «Тепер невідкладна допомога дітям буде надаватися на більш якіснішому, комфортнішому і безпечнішому рівні», – повідомив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт під час відкриття операційної, яка відбулася за участі колективу лікарні та представників міської ради Львова.

Саме тут проводять невідкладні операційні втручання дітям з гнійно-запальними захворюваннями, травматичними пошкодженнями органів черевної порожнини, ЛОР-операції. «Тут ми будемо застосовувати новітні технології, які дають можливість проводити ендоскопічні операції у новонароджених і дітей старшого віку. А також лапароскопічні оперативні втручання. Це є рівень оперативних втручань європейських клінік», – повідомив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт

Оновили приміщення з допомогою львівського забудовника – будівельної корпорації «РІЕЛ» та її президента Ростислава Мельника, який профінансував роботи на суму 700 000 гривень. «Вважаю, що усі львівські бізнесмени повинні бути соціально відповідальними і максимально допомагати таким клінікам рятувати наших дітей. Бо це – майбутнє нації, – каже Ростислав Мельник. – Мене особисто вразив той факт, що востаннє капітальні ремонтні роботи велися в операційній ще у 1993 році. А тому без вагань взявся допомогти».

Таку ж суму – 700 000 гривень будівельна корпорація і Благодійний фонд Ростислава Мельника виділяють на ремонт іншої операційної цієї лікарні, який уже розпочато.

Джерело: матеріал ресурсу ZIK