%

Репортаж телеканалу ZIK про майстер-клас 4 ракетки світу Андрія Медведєва

17 травня 2017

Легенда тенісу Андрій Медведєв провів тренування для львівських діток.

Медведєв Андрій Олегович - український тенісист, переможець 11 турнірів АТР, фіналіст Відкритого чемпіонату Франції 1999 року, почесний президент Федерації тенісу України з 2006 року.

12 травня на дітей Львова чекала зустріч із легендою - четверта ракетка світу Андрій Медведєв приїхав до нашого міста, аби зіграти партію з маленькими любителями цього виду спорту. Такий подарунок для усіх охочих дітей влаштував благодійний фонд Ростислава Мельника, керівника будівельної корпорації РІЕЛ.

Діти у захваті від гри з чемпіоном. Кажуть, для них пан Андрій насамперед приклад для наслідування. Зустріч маленьких спортсменів із тенісистом світового рівня - це мотивація і гідний приклад. Адже діти побачили, якщо наполегливо займатися, то можна досягти високих результатів.

На майстер-клас відомого тенісиста прийшло понад 100 дітей. Ростислав Мельник планує організовувати подібні мотивуючі зустрічі для майбутніх зірок спорту у Львові регулярно.

Нагадаємо, що Ростислав Мельник - не лише президент будівельної компанії РІЕЛ, меценат та засновник Благодійного фонду Ростислава Мельник, а й відомий шанувальник тенісного спорту. Ростислав Мельник очолює Федерацію тенісу Львівщини, входить до наглядової ради Українського тенісного клубу, є переможцем та призером тенісних турнірів у парному розряді. Ростислав Мельник не перший рік займається розвитком тенісу в нашому регіоні. Силами Благодійного фонду Ростислава Мельника на Львівщині регулярно проводяться тенісні турніри для спортсменів різних вікових категорій і кваліфікації.

Дивіться відеосюжет про майстер-клас 4 ракетки світу у Львові від телеканалу ZIK.

Джерело: матеріал каналу ZIK