%

Репортаж 24 каналу про цьогорічне свято – Місто професій

28 червня 2017

Корпорації «РІЕЛ» розгорнула імпровізований будмайданчик у «Місті професій».

Так кипить робота на імпровізованому будівельному майданчику корпорації «РІЕЛ» посеред «Міста професій» у Львові. Маленькі будівельники захопились процесом, тож вигадали що ж буде в результаті спільної праці.

Дітям показали одразу кілька будівельних процесів: як приготувати цементний розчин, як класти цеглу та багато іншого.

«Ми будуємо, просто накладаємо на цеглу бетон і робимо таку вежу. Це буде фундамент для парку, а тут буде будинок», – розповідають будівельники Вероніка та Сашко.

У львівському парку розгорнули експозиції пожежники, рятувальники, полісмени, театрали, музиканти, лікарі, танцівники, електрики – загалом сто п’ятдесят професій. Кожну професію діти можуть відчути на собі. Будівельна корпорації «РІЕЛ» тут другий рік поспіль.

«Будівельна корпорація «РІЕЛ» другий рік поспіль бере участь у святі «Місто професій». Наш майданчик в малечі користується надзвичайною популярністю. Тут діти навчаються, як можна своїми руками збудувати мрію», – сказала представниця будівельної корпорації «РІЕЛ» Олександра Кулій.

Кожен мешканець «Міста професій» отримав на вході паспорт. З ним ходив на майстер-класи до фахівців. За виконану роботу дітям платили зарплату у гривниках. Її можна було витратити у магазині на подарунки та солодощі.

Нам дуже приємно, що вже другий рік поспіль будівельний майданчик корпорації РІЕЛ викликав такий ажіотаж серед дітлахів на фестивалі “Місто професій”. Щиро вдячні вім учасникам команди будівельної компанії РІел за створення неперевршеної атмофери та увагу до кожного маленького гостя. 

Джерело: матеріал ресурсу ZAXID.NET