%

Пластуни передали компанії РІЕЛ Вифлеємський вогонь миру

05 сiчня 2018

До гостинної родини РІЕЛ завітали львівські пластуни. Майже три десятки років скаути цілого світу перед Різдвом Христовим несуть людям Вифлеємський вогонь миру. Сьогодні молитва гарячих юних сердець сягнула і нашого порога.

Щиро дякуємо вам за світлий візит!

Уже стало доброю традицією кожного року у переддень Різдва отримувати від українських пластунів вогник Вифлеємського вогню, який є символом світла, миру та добра.

Нехай свята будуть веселими, а сподівання на щастя, мир і добробут обов'язково справдяться. А світло цього вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, принесе у кожну українську родину радість та наповнило новими надіями!

Нагадаємо, що традиція привозити до Різдва вогонь із Вифлеєму народилася в Австрії у 80-роках. Ініціаторами виступили місцеві журналісти та скаути. Вогонь запалюється на місці народження Ісуса Христа і перевозиться до Європи, де передається від країни до країни. Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно ж відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни.

Львівські пластуни передали компанії РІЕЛ Вифлеємський вогонь миру
Львівські пластуни передали компанії РІЕЛ Вифлеємський вогонь миру 
Пластуни також заспівали традиційний гімн
Пластуни також заспівали традиційний гімн