%

«ПІДТРИМКА ДИТЯЧОГО СПОРТУ – ЗАПОРУКА НАРОДЖЕННЯ ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ», – РОСТИСЛАВ МЕЛЬНИК

27 грудня 2016

Три дні, 23-25 грудня усі ми були заряджені неймовірною енергетикою великого свята дитячого тенісу. 120 дітей з різних областей України з’їхалися до нашого міста, щоб взяти участь у турнірі «Левеня», який вже другий рік поспіль фігурує у календарі спортивного Львова. Амбітність спортсменів і їхніх батьків свідчить про те, що «Левеня» стає серйозним стартовим форумом всеукраїнського значення для юних спортсменів, які хочуть пов’язати свою долю з тенісом.

Організатори тенісного фестивалю підготували для учасників кілька сюрпризів. Під час відкриття турніру парад тенісистів розпочався гімном України у виконанні афро-українського співака. Згодом ровесники спортсменів, бальні танцюристи, презентували всім присутнім витончену румбу. Корпорація РІЕЛ і Благодійний фонд Ростислава Мельника подарували кожному спортсмену диплом про участь у фестивалі та пам’ятні призи.

«Вдячний організаторам фестивалю «Левеня» – Наталі Бодні, Сніжані Лавриш і Олексію Кузьмічову за бездоганну організацію турніру. Вітаю усіх нас з тим, що Другий фестиваль «Левеня» успішно відбувся. Спільними зусиллями ми створюємо для спортивної малечі стимул тренуватися, перемагати, бути кращими. Дух суперництва принесе їм успіх не лише у спорті, а й в цілому у житті», – каже Ростислав Мельник, президент будівельної корпорації РІЕЛ, голова Федерації тенісу Львівщини, засновник Благодійного фонду.

Основна мета тенісного турніру "Левеня" – дати можливість найменшим шанувальникам цього чудового виду спорту відчути справжній смак змагань. Ми вирішили проводити турнір двічі на рік – взимку та влітку, адже зацікавленість цим видом спорту серед малечі величезна", – розповів Ростислав Мельник.

У турнірі беруть участь дітки віком від 4 до 10 років, правила для найменших дещо спрощують. Так, тенісисти віком 4-6 років грають червоними м’ячами один сет до чотирьох. Помаранчевий рівень – це діти 7-8 років. У них вже трохи більший корт, однак грають вони також спущеними м’ячами меншого розміру. Діти віком 9-10 років грають вже як професіонали – на повний корт.