%

Незабаром ЖК Львівський Квартал отримає сертифікат на введення в експлуатацію будинку 1 черги

08 листопада 2017

Поспішаємо повідомити інвесторам 1 черги ЖК Львівський квартал гарні новини. Будівельна корпорація RIEL вже підготувала та направила заяву про прийняття в експлуатацію будинку 1 черги житлового комплексу Львівський Квартал (Київ, вул. Глибочицька, 13) до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ). Про цю радісну подію як для нашої команди, так і для майбутніх мещканців будинку розповів юрист нашої компанії Олексій Романенко.

«Вже через десять днів Державна архітектурно-будівельна інспекція України повинна видати сертифікат на введення в експлуатацію 1-го будинку Львівського Кварталу. Після цього буде розпочато процес підписання актів прийому-передачі майна та оформлення прав власності на квартири», - повідомив пан Романенко.

Будівельна компанія РІЕЛ щиро вітає інвесторів 1 черги ЖК Львівський квартал з цією чудовою звісткою! Адже зовсім скоро вони отримають ключі від власної квартири в центрі Києва. 

Про отримання сертифікату на введення в експлуатацію будинку 1 черги ЖК Львівський квартал та початок оформлення актів прийому-передачі власників квартир буде проінформовано окремим повідомленням. 

Як ми вже повідомляли раніше, 27 жовтня компанія РІЕЛ сплатила пайовий внесок на розвиток інфраструктури міста Києва за будинок першої черги Львівського кварталу. Наразі завершуються роботи з благоустрою території, ви можете переглянути останні фото ходу робіт на нашому сайті.

Квартири в першому будинку житловому комплексу Львівський квартал вже повністю продані. Але, якщо ви хочете стати власником файного львівського житла у центрі столиці, то поспішайте, для продажу ще доступні квартири в другому, третьому, п’ятому, шостому та сьомому будинках комплексу. На сьогоднішній день діють спеціальні акційні ціни на квартири - від 22 000 грн за м2. 

Заява про прийняття в експлуатацію ЖК Львівський квартал 1 черга