%

Миколай прийшов до дітей учасників АТО

18 грудня 2016

Кажуть, Миколай перш за все приходить до чемних дітей. У мирний час так, напевно, і було. У теперішні, воєнні роки святий поспішає передусім потішити дітей, які знають, що таке чекати батька з фронту.

17 грудня понад 350 дітей учасників АТО з Львівської та Франківської області зібралися на урочистості до Дня св. Миколая. Дітлахам була подарована вистава, солодкі подарунки та частування. Свято відбулося за підтримки Асоціації Учасників АТО Львівщини, Генерал-майора Національної Поліції Валерія Середи, будівельної корпорації РІЕЛ, Благодійного фонду Ростислава Мельника, Генерального Консула Угорщини в місті Ужгороді Йожефа Бугайла, Генерального Консула Угорщини в місті Берегово Ендре Саліпського, Почесного Консула Угорщини у місті Львові та Львівській області Лариси Малех, Почесного Консула Угорщини у місті Івано-Франківськ Василя Вишиванюка.

Гостями свята були бійці АТО, волонтери, Владика Венедикт, Голова ОДА Олег Синютка, заступник ЛОР Парасковія Дворянин, заступник міського голови Андрій Москаленко, депутати Верховної Ради Андрій Антонишак та Микола Величко, бійці.

Ростислав Мельник – не тільки бізнесмен, президент будівельної компанії РІЕЛ, а й відомий на Львівщині меценат. Благодійний фонд Ростислава Мельника допомагає вихованцям дитячих будинків, родинам Героїв Небесної Сотні (виділення квартир), учасникам АТО (спорядження, транспортні засоби, провізія), підтримує ветеранів АТО та їхніх родин (реабілітація, виділення квартир). Більше як 50 учасників АТО зі сім’ями відновлювалися у відпочинково-оздоровчому комплексі «Вернигора» (Трускавець) за рахунок коштів Благодійного фонду Ростислава Мельника.