%

Дозвільна документація ЖК Львівський квартал

25 травня 2016

Шановні клієнти будівельної корпорації РІЕЛ!

Протягом кількох місяців на різних інтернет-ресурсах розповсюджується неправдива інформація стосовно відсутності у корпорації РІЕЛ дозвільної документації на будівництво ЖК Львівський квартал, що у м. Києві, на вул. Глибочицькій, 13. Ці чутки базуються на даних, розміщених на сайті Містобудівного Кадастру Києва, де будівництво назване «самочинним».

Хочемо ще раз спростувати дану інформацію, яка не відповідає дійсності і завдає збитків доброму імені корпорації РІЕЛ, компанії, яка протягом 13 років успішно провадить діяльність і користується репутацією надійного забудовника. 

Компанія володіє усією дозвільною документацією, а саме: ДОЗВОЛОМ на виконання будівельних робіт № ІУ 115160822189, виданим Державною архітектурно-будівельною інспекцією України від 22 березня 2016 року, ЕКСПЕРТНИМ ЗВІТОМ № 144/15, виданим Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державним підприємством Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «Ндіпроектреконструкція» від 16 лютого 2016 року, ДОДАТКОМ до експертного звіту № 144/15, КОНТРОЛЬНОЮ КАРТКОЮ № 16100042-Шв, виданою Департаментом благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації. З оригіналами документів ви можете ознайомитись у відділі продажу.

Безпідставними є також закиди у відсутності архітектурно-планувального завдання (АПЗ), адже необхідність у наявності АПЗ втратила чинність на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва № 527 від 21.11.2008 року. Хочемо зазначити, що компанія РІЕЛ не отримала жодних зауважень, приписів чи претензій від контролюючих органів Києва. Інформуємо вас про те, що корпорація РІЕЛ надіслала офіційного листа МІАС ЗМД "Містобудівний кадастр Києва" з вимогою до 1 червня 2016 року спростувати неправдиву інформацію, розміщену на сайті Кадастру, і притягти до відповідальності осіб, які через власну некомпетентність завдають збитків репутації будівельної корпорації РІЕЛ. У зворотному випадку керівництво компанії РІЕЛ буде змушене звернутися у правоохоронні органи та судові інстанції для відшкодування завданих збитків.

З повагою,
Ростислав Мельник, 
Президент будувельної корпорації РІЕЛ