%

Будівельна корпорація РІЕЛ запрошує дітлахів на МІСТО ПРОФЕСІЙ-2017

23 червня 2017

Дорогі дітлахи!
Завтра для вас прочинить двері незвичне місто – Місто професій! 

Воно, як машина часу, перенесе вас у майбутнє. Ви зможете відчути себе дорослими. Ви зможете здійснити свою мрію і побачити, ким прагнете стати, коли виростите. Архітектор? Інженер? А може поліцейський, чи пожежник? Кулінари, художники, рятувальники, танцюристи – усі зберуться в одному Місті. Будуть там і чаклуни, які з простої цегли будують чийсь рідний дім.

Місто Професій - це національний мандрівний проект, який проходить в різних куточках України з 2014 року. Проект допомагає дітям отримати цікавий та безпечний досвід, який у майбутньому стане у пригоді при вирішенні питань профорієнтації та виборі професії. Важливо також те, що працівники, які представляють професії на Місті Професій, дійсно люблять свою справу і з задоволенням демонструють переваги улюбленої роботи, що сприяє формуванню у дітей правильного уявлення про майбутню кар’єру.

Команда РІЕЛ рада долучитися до соціальної ініціативи щодо професійного орієнтування юних гостей. Неабияку вагу для нас має підвищення престижу професій у галузі будівництва, адже високу якість роботи українських архітекторів, інженерів, будівельників цінують у всьому світі. Подібний захід – це спосіб звернути увагу на цінність праці кожного українця, сприяти розвитку молодих талантів та надихнути їх на вибір тієї чи іншої професії. Адже справа кожної людини щодня робить наш світ кращим!

Ми впевнені, що для успішної кар'єри варто займатися улюбленою справою. Яка з них твоя? Приходь, знайомся з майстрами своєї справи, обирай!

Шукайте наш будівельний район корпорації РІЕЛ!

Субота, 24 червня 2017 року. Парк ім. І. Франка.

До зустрічі!