%

Хто працював, тому не зайве відпочити!

24 грудня 2016

Команда компанії РІЕЛ провела старий рік у дусі «сухого закону» та шалених 20-их років минулого сторіччя. Обрана тема вечірки у ритмі чарльстону заінтригувала всіх з перших хвилин. У ті часи особливої популярності набули танці, та не ті, де кавалери кланяються своїм дамам у пишних платтях на балу, а динамічні рухи у барах та ресторанах. На цьому тлі розвивався чарльстон - провокативний та яскравий танок, який виконували красуні у коротких сукенках, незважаючи на тих, хто підтримував "сухий закон".

Кожен член команди РІЕЛ ставиться серйозно не тільки до роботи, а й до відпочинку - усі підготували стильні костюми, ніби йдуть на вечірку до самого Великого Гетсбі! Вишукані сукні та намиста з перлин у леді, елегантні костюми з метеликами у джентльменів - усі працівники нашого офісу перетворилися на справжніх кінозірок!

Щира, тепла, невимушена атмосфера, святковий настрій та ритми чарльстону дали змогу не тільки розслабитися у колективі, а й зарядитися позитивною енергією для майбутніх звершень у Новому році! Красиві, стильні, креативні люди, дружній настрій, гумор і шквал натхненних ідей. Чи не цього ми бажаємо собі у Новому році?

Цього року нам є що святкувати - будівельна компанія РІЕЛ зміцнила свої позиції у галузі будівництва кварталів з цілою інфраструктурою для комфортного життя. Команда досягла суттєвого розвитку як у будівництві окремих житлових комплексів, так і цілих затишних житлових кварталів у Львові та Києві.