%

1 400 000 грн заради невідкладної допомоги дітям

02 квітня 2018

Сьогодні, 2 квітня, у Львівській міській дитячій клінічній лікарні відбулося відкриття відновленої ургентної операційної, призначеної для проведення невідкладних операційних втручань дітям з гнійно-запальними захворюваннями, травматичними ушкодженнями органів черевної порожнини, ЛОР-операцій. Капітальний ремонт операційного блоку з ургентною операційною тривав протягом трьох місяців. Силами благодійників тепер операційна є максимально адаптованою і комфортною для маленьких пацієнтів та їхніх лікарів. Щорічно хірурги оперують у цій операційній понад 1,2 тисячі дітей, які потребують термінової допомоги.

Присутні на відкритті мер міста Львова Андрій Садовий, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт висловили подяку президенту будівельної корпорації РІЕЛ Ростиславу Мельнику за проведення капітального ремонту ургентної операційної та службових приміщень блоку, на який було затрачено 700 000 грн.

На запитання журналістів, чому Ростислав Мельник вирішив допомогти дитячій клінічній лікарні, відомий благодійник відповів: «Мені здається, найдорожче, що у нас є – це здоров’я наших дітей. Мене особисто вразив той факт, що востаннє ремонтні роботи велися в операційній ще у 1993 році, тому я без вагань взявся допомогти. Більше того – зараз тривають ремонтні роботи ще в одній операційній цієї лікарні. Мій Благодійний фонд та будівельна корпорація РІЕЛ пожертвують на цю святу справу ще 700 000 грн».

Щорічно у Львівській міській дитячій клінічній лікарні медичну допомогу отримують близько 20 тисяч дітей.