%

Запитання і відповіді

Існують два види довіреностей. Перша довіреність видається в межах виконання договору доручення, якщо в покупця немає можливості самостійно проводити всі необхідні операції з банком на етапі підписання договору про участь у ФФБ та в подальшому під час будівництва (наприклад, якщо покупець перебуває за кордоном, або тривалий термін може бути відсутнім за місцем прописки). Дана довіреність не є обов’язковою, видається за бажанням покупця. Друга довіреність – це довіреність на виготовлення правоустановчих документів на покупця. Відповідно до Закону та Правил ФФБ, Забудовник за свій рахунок зобов’язаний після завершення будівництва виготовити документи про право власності на квартиру на покупця цієї квартири та передати покупцю всю документацію по акту прийому-передачі. Оскільки така реєстрація проводиться в державних органах, то її проводити може особа, яка діє на підставі нотаріально посвідченої довіреності.
Вартість квартири для покупця не змінюється при розбивці оплати по 2-ом договорам, змінюється лише порядок оплати за цю квартиру. Особа, яка діє по договору доручення, має ексклюзивні права на продаж цих квартир, саме вона унеможливлює повторний продаж цих квартир, оскільки ведеться облік проданих та непроданих, забезпечує бронювання квартири за покупцем.
Згідно Цивільного Кодексу України дозволяється встановлювати вартість житла в еквіваленті іноземної валюти (зазвичай долар США). Це надає додатковий захист клієнтові, оскільки визначена вартість квадратного метра в у.о. залишається незмінною, в той самий час, коли вартість в гривні може коливатись в залежності від інфляційних процесів в країні (зміна курсу валют більше ніж на 10%).
Реалізація житла від будівельної корпорації «РІЕЛ» здійснюється через Фонди фінансування будівництва (ФФБ) згідно діючого законодавства, зокрема Закону України «Про фінансово-кредитні механізми та управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю», який діє від 2003 року. Фонди фінансування будівництва створюються спільно з банками. Таким чином банк несе відповідальність перед клієнтом (покупцем) за те, що будинок буде збудовано і покупці отримають свої квартири. У нашій практиці вже є успішний досвід, коли ми перейняли на себе зобов’язання збанкрутілого забудовника на прохання банку, що, в результаті, дозволило людям отримати свої квартири. Мова йде про житловий комплекс «Княжий». В свою чергу, банк ретельно стежить та контролює цільове використання (фінансування будівельно-монтажних робіт, закупівля матеріалів для будівництва та ін.) забудовником коштів, отриманих від покупців. Для детальнішої інформації Ви можете ознайомитись з «Правилами ФФБ», де описаний порядок управління коштами та передачі житла власнику. Таким чином, одним з договорів, який підписує покупець є договір з фондом фінансування будівництва, згідно з яким клієнт вносить частину коштів за квартиру (згідно з графіком платежів) на рахунок ФФБ у банку. В подальшому банк перераховує ці кошти РІЕЛу для виконання будівельних робіт. Ще одним договором, який підписує клієнт є договір доручення з нашим приватним підприємцем, або з юридично особою, яка входить в організаційну структуру «РІЕЛ». Згідно з цим договором, клієнт отримує послуги по підбору бажаної квартири, бронювання та закріплення квартири за покупцем, що унеможливлює її повторну реалізацію, укладенню угоди з ФФБ, контролю за ходом будівельних робіт. По цьому договору покупець сплачує іншу частину коштів за квартиру. Таким чином, ціна квартири для покупця не змінюється та залишається сталою, про яку було домовлено, а вартість квадратного метра розбивається на два платежі по двох окремих договорах
На сьогодні ми маємо створені фонди фінансування будівництва з банком «Фінансова ініціатива» та з банком БІЗ («Банк інвестицій та заощаджень»). Банк «Фінансова ініціатива» входить у 20-у найбільших банків України за розміром активів. Крім того, в процесі нашої діяльності ми успішно співпрацюємо і з інишими банкамиУкраїни. Основними критеріями для вибору банків є оперативне вирішення питань,гнучкість у прийнятті рішень, клієнтоорієнтованість.
Ми активно працюємо над вирішенням цієї потреби клієнтів і, сподіваємось, вже у 2018 році ми запровадимо кредитну програму з одним із банків нашої країни, за якою Ви зможете отримати кредит для придбання квартири в будівельній корпорації "РІЕЛ".
Створення ФФБ спільно з банком є найбільшою гарантією для покупця, що будинок буде добудований та зданий в експлуатацію вчасно. При зведенні новобудови ми керуємось усіма вимогами будівельно-нормативних норм, які запроваджені в Україні та несемо відповідальність згідно чинного законодавства.
Створення ФФБ спільно з банком є найбільшою гарантією для покупця, що будинок буде добудований та зданий в експлуатацію вчасно. При зведенні новобудови ми керуємось усіма вимогами будівельно-нормативних норм, які запроваджені в Україні та несемо відповідальність згідно чинного законодавства.
Проплати здійснюються згідно з курсом продажу міжбанку (www.minfin.com.ua) на кінець попереднього дня.
У формування ціни кв м житла включені вартість проведення загальнобудівельних робіт, закупівлі обладнання та монтажу інженерних систем, зокрема індивідуального опалення, елементів оздоблення квартир. Крім того, облаштування прибудинкової території, яке теж вимагає закупівлі відповідних матеріалів, щоб Ваше житло було довершеним.
Частиною проекту будинку є проект благоустрою. Він передбачає організацію під’їздів, доріг, тротуарів, зелених насаджень, дитячих та спортивних майданчиків – це все ми робимо по мірі готовності об’єкта. І це все передбачено генеральним планом забудови ділянки.
Ми виступаємо у Львові великим забудовником, який пропонує своїм покупцям квартири за чесною доступною ціною. Для того, щоб відповідати таким очікуванням клієнтів, ми зводимо саме багатоповерхові будинки. Хоча, в планах є і зведення менших об’єктів, але вартість квадратного метра у таких квартирах може бути значно вища, що обумовлюється приналежністю до іншого класу житла - елітного.
Ми здійснюємо різноманітні заходи для того, щоб бути забудовником №1 у Львові. Ця мета вимагає від нас різноманіття та внутрішнього вдосконалення. Оптимізація всіх без винятку процесів – наша постійна робота. І мова тут іде не лише про оптимізацію будівельних процесів чи фінансових потоків. З середини 2013 року ми запровадили нові підходи до оцінки, розуміння і задоволення наших клієнтів, що вилилось у формування нової рекламної політики з 2014 року. Також з кінця 2013 року ми докладаємо великих зусиль для налагодження нових механізмів продаж та комунікації з клієнтом. Адже ми не продаємо житлову площу, а допомагаємо нашим клієнтам втілити в реальність мрії щодо власного житла.
Ми особливо дбаємо про якість наших новобудов, оскільки це наша репутація на ринку Львова, тому для співпраці обираємо надійних постачальників, які теж дотримуються високих стандартів будівництва. Серед наших постачальників провідні компанії України, зокрема Метінвест (металопрокат), група компаній Полібетон, Бетонбуд (бетон), Екран (вікна), Romstal (опалювальні прилади та сантехніка), Молоток (двері та системи димовідведення) та інші.
Серед підрядників з виконання робіт на наших об’єктах такі фірми як АВР-буд, Львівбуд Бп-монтаж Екскомбуд.