+38 (032) 244 42 22

X

Про компанію
Історія
​Будівельна корпорація РІЕЛ заснована у 2003 році у Львові. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова, здавши в експлуатацію понад 105 тис кв. м. житла.
Філософія РІЕЛ проста: почути клієнта, гарантувати йому високу якість і чесну ціну. Ми володіємо багаторічним досвідом і вміємо втілювати потреби своїх клієнтів в індивідуальному підході до наших будинків. Кожен житловий комплекс корпорації РІЕЛ має свій неповторний характер, який передається архітектурою, атмосферою і назвою.
Корпорація РІЕЛ щоденно вдосконалюється. Ми прагнемо відповідати потребам часу, тому відкриті у сприйнятті найкращих новітніх тенденцій. У своїй роботі компанія використовує сучасні високоякісні технології. У найближчому майбутньому ми плануємо застосовувати ряд інновацій.
У 2013 році корпорація РІЕЛ зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва. Визначальною передумовою діяльності будівельної корпорації РІЕЛ на львівському і на київському ринку є те, що усі об’єкти компанії несуть естетичну та етичну складову. Також, дбаючи про своїх клієнтів і вдосконалюючи підхід до ведення бізнесу, РІЕЛ надає своїм об’єктам додаткових споживчих якостей. Наша компанія прагне створити максимально комфортні умови проживання. Ми не просто зводимо будинки, ми творимо інфраструктуру, яка буде зручною та корисною.
Разом з РІЕЛ люди гарантовано отримують не лише житло, а й ключі до кращого життя! Саме тому у своїй діяльності ми керуємось гаслом «ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ!»
Менеджмент
Ростислав Мельник
Президент будівельної корпорації «РІЕЛ»

Ростислав Мельник - засновник і беззмінний керівник «РІЕЛ». Кар’єру розпочав у будівельній сфері з 2001 року, коли очолював напрямок інвестиційних проектів у громадській організації «Карпати».

Одним із найбільших проектів, який було реалізовано у той час під його керівництвом стало будівництво готелю «Rixos» у Трускавці. З 2003 року Ростислав стає засновником та очолює ряд компаній, які входять у структуру будівельної корпорації «РІЕЛ».

Отримав диплом за спеціальністю «хірургія» Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, згодом здобув економічну освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

Ростислав Мельник активно підтримує розвиток тенісу в Україні. Він є членом Ради Директорів Українського тенісного клубу та виступає меценатом організації тенісних турнірів у Західній Україні. Крім того, Р.Мельник є неодноразовим переможцем та призером тенісних турнірів у парному розряді.

Роман Тарасюк
Фінансовий директор

Тарасюк Роман був призначений на посаду фінансового директора в будівельній корпорації «Ріел» на початку 2013 року.

До цього, з 1998 року, він працював у банківській сфері, де за 11 років пройшов шлях від начальника відділу цінних паперів до голови правління банку. 3 2010 по 2012 рік Р.Тарасюк працював у ряді компаній, де обіймав посаду незалежного члена Наглядової Ради. За час роботи отримав значний досвід у сфері виробництва, транспорту та логістики, девелопменту.

У 1995 році Р.Тарасюк закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «математика». У 1997 році захистив дисертацію та отримав вчений ступінь кандидата фізико-математичних наук. Також закінчив навчання за програмою MBA (1997) у Львівському інституті менеджменту. Згодом здобув дипломи за спеціальностями «облік та аудит» і «правознавство».

Михайло Могилевич
Директор з будівництва

До команди «РІЕЛ» приєднався у 2004 році та очолив напрям, пов’язаний з проектуванням та безпосереднім будівництвом об’єктів.

За свою кар’єру Михайло Могилевич здобув величезний управлінський досвід у сфері виробництва, працюючи на керівних посадах у великих підприємствах Львова та Західної України.

Досвід, здобутий у виробництві, паливно-енергетичній сфері М.Могилевич втілює зараз у Будівельній Корпорації РІЕЛ у налагодженні оптимальних процесів будівництва.Вищу освіту Михайло Могилевич здобув у Івано-франківському інституті нафти та газу.

Ярина Малицька
Керівник сервісного відділу

Кар’єру в компанії розпочала у 2008 році. У 2009 році під керівництвом Ярини у «РІЕЛ» було впроваджено низку проектів, спрямованих на підвищення складової якості продаж, яка допомогла Компанії успішно пройти період економічної кризи в країні та реалізувати ряд об’єктів.

Перша освіта – музична, яка стала в особливій нагоді при спілкуванні з Клієнтом, зокрема, щоб почути його побажання, зауваження, рекомендації. Закінчила навчання та отримала диплом за програмою MBA у Міжнародному інституті бізнесу. Крім того, пройшла ряд міжнародних навчань з управління продажами та клієнт-сервісу в сфері девелопменту.

Валерія Пастушок
Директор з обліку

Працює в компанії вже 10 років. Відповідає за організацію та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

Вищу економічну освіту здобула у НУ «Львівська політехніка». За роки роботи мала змогу закінчити декілька курсів програм підвищення кваліфікації. Професійні успіхи Валерії завжди отримують високу оцінку та вже були відзначені низкою нагород в компанії.

Галина Сухоцька
Директор з маркетингу

До компанії приєдналась всередині 2013 року. До цього часу Галина вже мала 8-річний досвід роботи у сфері нерухомості — з 2005 року працювала керівником відділу маркетингу та PR, а з 2011 року обіймала посаду директора з маркетингу.

Галина закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, де отримала кваліфікацію магістра менеджменту та програму NIMA Маркетингові комунікації Нідерландського інституту маркетингу спільно з Європейською маркетинговою конфедерацією. Крім того, має досвід тренінгової та консультаційної роботи в сфері особистісного брендингу.

Галина закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, де отримала кваліфікацію магістра менеджменту та програму NIMA Маркетингові комунікації Нідерландського інституту маркетингу спільно з Європейською маркетинговою конфедерацією. Крім того, має досвід тренінгової та консультаційної роботи в сфері особистісного брендингу.