%
1 - Зданий в експлуатацію
від 21 700 грн
Житловий комплекс

Рафаель

Рафаель – нічого зайвого, лише краса

Геній Рафаеля сповнений світла і сонця. Полотна художника часто порівнюють з музикою Моцарта – вони збагатили світ чистим довершеним звучанням. Житловий будинок Рафаель споруджений корпорацією РІЕЛ за принципом епохи Ренесансу: нічого зайвого, лише краса. Світлий і радісний він спонукає кожного мешканця перетворити своє життя на творчість.

Чистота, прозорість архітектури, виразність ідеї, сонячні тони фасаду – усе дихає епохою Відродження. Як і більшість митців, Рафаель черпав натхнення у природі – гармонія ліній і кольорової палітри нашого будинку підкреслена близькістю Замарстинівського лісопарку. Чисте повітря і багатство краєвидів – незамінний дарунок для людей, які понад усе цінують здоров’я своєї сім’ї, атмосферу затишку і щастя у рідному домі.

 

Ціни на квартири

Будинок 1
Зданий в експлуатацію
Подивитись на генплані
Кімнатність
1к - залиш. 2 кв.
Площа
від 38.8 м2
Ціна за м2
від 21 700 грн
Вартість квартири
від 841 тис. грн
Найближчий перегляд ЖК
В будь-який зручний для Вас час
Залишіть номер – наші менеджери уточнять, як Вам зручніше добратися до ЖК, нашим трансферним автобусом чи своїм авто. Тест-драйв відбувається лише за попереднім записом.
(032) 244 42 22

наші переваги

Архітектура
Торговий центр
Паркінг
Дитячі майданчики
Сучасний ліфт
Фітнес центр
Комфортне житло
Зручна транспортна розв'язка

Характеристики

  • Загальна площа квартир: 4 179 кв м
  • Площа комерційних приміщень: 419 кв. м
  • Кількість поверхів: 9
  • Кількість секцій: 1
  • Кількість квартир: 72
  • Автостоянки: гостьові
  • Вхідні двері: металеві, протипожежні, сертифіковані
  • Ліфт : сучасний, безшумний

Хід будівництва

Подивитись на мапі

ПЛАНУВАННЯ КВАРТИР

Будівельна корпорація РІЕЛ заснована у 2003 році у Львові. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова, здавши в експлуатацію понад 105 тис кв. м. житла.

Філософія РІЕЛ проста: почути клієнта, гарантувати йому високу якість і чесну ціну. Ми володіємо багаторічним досвідом і вміємо втілювати потреби своїх клієнтів в індивідуальному підході до наших будинків. Кожен житловий комплекс корпорації РІЕЛ має свій неповторний характер, який передається архітектурою, атмосферою і назвою.

Корпорація РІЕЛ щоденно вдосконалюється. Ми прагнемо відповідати потребам часу, тому відкриті у сприйнятті найкращих новітніх тенденцій. У своїй роботі компанія використовує сучасні високоякісні технології. У найближчому майбутньому ми плануємо застосовувати ряд інновацій.

У 2013 році корпорація РІЕЛ зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва.

Визначальною передумовою діяльності будівельної корпорації РІЕЛ на львівському і на київському ринку є те, що усі об’єкти компанії несуть естетичну та етичну складову. Також, дбаючи про своїх клієнтів і вдосконалюючи підхід до ведення бізнесу, РІЕЛ надає своїм об’єктам додаткових споживчих якостей. Наша компанія прагне створити максимально комфортні умови проживання. Ми не просто зводимо будинки, ми творимо інфраструктуру, яка буде зручною та корисною.

Разом з РІЕЛ люди гарантовано отримують не лише житло, а й ключі до кращого життя! Саме тому у своїй діяльності ми керуємось гаслом «ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ!»

Залишились запитання?