%
1 - Зданий в експлуатацію
від 20 000 грн
Житловий комплекс

Марко Поло

ЖК Марко Поло – довгі подорожі щасливим життям.

Візантійський купець Марко Поло зачаровував своїх сучасників розповідями про небачені країни Азії, запаморочував їхню фантазію мріями про подорожі. Житловий комплекс Марко Поло, розташований поруч з виїздом на київську трасу, як наповнене сонцем вітрило кличе своїх мешканців у мандри.

Зручна транспортна розв’язка, центр дитячої творчості, дошкільні заклади та школи, супермаркети, місця дозвілля, розміщені неподалік комплексу, зекономлять час мешканців Марко Поло і дозволять їм більше уваги приділити своїй родині, подорожувати і збагачуватись новими враженнями. А головне – після кожної мандрівки Марко Поло зустрічатиме своїх мешканців теплом і затишком рідної оселі: будинок має зовнішнє утеплення та індивідуальне опалення.

 

Ціни на квартири

Будинок 1
Зданий в експлуатацію
Подивитись на генплані
Кімнатність
1 к
Площа
від 44.7 м2
Ціна за м2
від 20 000 грн
Вартість квартири
від 894 тис. грн
Найближчий перегляд ЖК
В будь-який зручний для Вас час
Залишіть номер – наші менеджери уточнять, як Вам зручніше добратися до ЖК, нашим трансферним автобусом чи своїм авто. Тест-драйв відбувається лише за попереднім записом.
(032) 244 42 22

наші переваги

Архітектура
Торговий центр
Паркінг
Дитячі майданчики
Сучасний ліфт
Фітнес центр
Комфортне житло
Зручна транспортна розв'язка

Характеристики

  • Загальна площа квартир: 5 089 кв м
  • Площа комерції: 462,8 кв м
  • Кількість поверхів: 10
  • Кількість секцій: 1
  • Кількість квартир: 88
  • Вікна металопластикові: склопакет енерго-зберігаючий, багатокамерний профіль
  • Вхідні двері: металеві, протипожежні, сертифіковані.
  • Індивідуальне опалення: двоконтурний котел, сталеві радіатори
  • Ліфт: сучасний, безшумний

Хід будівництва

Подивитись на мапі

Купити квартиру в ЖК Марко Поло у Львові

Будівельна корпорація РІЕЛ заснована у 2003 році у Львові. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова, здавши в експлуатацію понад 105 тис кв. м. житла.

Філософія РІЕЛ проста: почути клієнта, гарантувати йому високу якість і чесну ціну. Ми володіємо багаторічним досвідом і вміємо втілювати потреби своїх клієнтів в індивідуальному підході до наших будинків. Кожен житловий комплекс корпорації РІЕЛ має свій неповторний характер, який передається архітектурою, атмосферою і назвою.

Корпорація РІЕЛ щоденно вдосконалюється. Ми прагнемо відповідати потребам часу, тому відкриті у сприйнятті найкращих новітніх тенденцій. У своїй роботі компанія використовує сучасні високоякісні технології. У найближчому майбутньому ми плануємо застосовувати ряд інновацій.

У 2013 році корпорація РІЕЛ зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва.

Визначальною передумовою діяльності будівельної корпорації РІЕЛ на львівському і на київському ринку є те, що усі об’єкти компанії несуть естетичну та етичну складову. Також, дбаючи про своїх клієнтів і вдосконалюючи підхід до ведення бізнесу, РІЕЛ надає своїм об’єктам додаткових споживчих якостей. Наша компанія прагне створити максимально комфортні умови проживання. Ми не просто зводимо будинки, ми творимо інфраструктуру, яка буде зручною та корисною.

Разом з РІЕЛ люди гарантовано отримують не лише житло, а й ключі до кращого життя! Саме тому у своїй діяльності ми керуємось гаслом «ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ!»

Залишились запитання?