%

РІЕЛ підтримує розвиток молодіжного спорту

15 листопада 2016

Як відомо, будівельна корпорація РІЕЛ і Благодійний фонд Ростислава Мельника є справжніми друзями спорту. Сьогодні звітуємо про наші футбольні перемоги, втілені талановитою командою «Здвиг».

У 2016 році МФК «Здвиг» взяла участь у низці футбольних турнірів Львівщини, а також приборкувала м’яч на змаганнях за межами області. «Здвиг» став переможцем Кубку патрульної поліції Львова, XXI Чемпіонату Львівщини з міні-футболу, Кубку газети «Високий Замок».

За період існування команда прославилась своїми голкіперами, які ледь не на кожному турнірі ставали кращими у своїх номінаціях. Відзначилися також бомбардири МФК «Здвиг». Щоразу польові гравці отримували свої індивідуальні нагороди: хтось – за велику кількість забитих м’ячів, інші – за відданість футболу. «Крім своєї основної діяльності корпорація РІЕЛ знаходить можливість і час на підтримку розвитку спорту на Львівщині. Молодь має надихатися спортивними звитягами і ставати на шлях здорового способу життя. Чим можемо, допомагаємо їй у цьому», – каже Ростислав Мельник, Президент БК РІЕЛ і засновник Благодійного фонду.