%

Репортаж 24 каналу про цьогорічне свято – Місто професій

28 червня 2017

Корпорації «РІЕЛ» розгорнула імпровізований будмайданчик у «Місті професій».

Так кипить робота на імпровізованому будівельному майданчику корпорації «РІЕЛ» посеред «Міста професій» у Львові. Маленькі будівельники захопились процесом, тож вигадали що ж буде в результаті спільної праці.

Дітям показали одразу кілька будівельних процесів: як приготувати цементний розчин, як класти цеглу та багато іншого.

«Ми будуємо, просто накладаємо на цеглу бетон і робимо таку вежу. Це буде фундамент для парку, а тут буде будинок», – розповідають будівельники Вероніка та Сашко.

У львівському парку розгорнули експозиції пожежники, рятувальники, полісмени, театрали, музиканти, лікарі, танцівники, електрики – загалом сто п’ятдесят професій. Кожну професію діти можуть відчути на собі. Будівельна корпорації «РІЕЛ» тут другий рік поспіль.

«Будівельна корпорація «РІЕЛ» другий рік поспіль бере участь у святі «Місто професій». Наш майданчик в малечі користується надзвичайною популярністю. Тут діти навчаються, як можна своїми руками збудувати мрію», – сказала представниця будівельної корпорації «РІЕЛ» Олександра Кулій.

Кожен мешканець «Міста професій» отримав на вході паспорт. З ним ходив на майстер-класи до фахівців. За виконану роботу дітям платили зарплату у гривниках. Її можна було витратити у магазині на подарунки та солодощі.

Джерело: матеріал ресурсу ZAXID.NET