%

Будівельна корпорація РІЕЛ – партнер бізнес-турніру зі стратегічного управління «Лідер ринку – 2016»

07 грудня 2016

Сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка (ауд. 301 Головного корпусу) стартував студентський віртуальний бізнес-турнір зі стратегічного управління. Програма турніру передбачає 3-денний командний інтенсив в режимі реального часу, що включає 15 раундів бізнес-гри. У конкурентну боротьбу за перемогу вступить 22 команди студентів економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка. Інновацією заходу стане використання української інтерактивної бізнес-симуляції VIAL+.

Організатори та партнери переконані, що лише спільними зусиллями і з допомогою використання передових освітніх технологій можна суттєво підвищити якість підготовки випускників-економістів. Адже конкурентоспроможність економіста майбутнього вимірюється готовністю до ринкової реальності, здатністю до стратегічного мислення, гнучкістю та творчістю в ухваленні рішень, навиками роботи в команді, які й тренуються в процесі симуляційної гри.

Бізнес-турнір проводиться за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації з урахуванням пріоритетів інноваційного розвитку освіти.

Бізнес-турнір «Лідер ринку – 2016» триває до 9 грудня.