+38 (032) 244 42 22

X

НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ЕКОНОМ

НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ЕЛІТ

 

13

років на ринку нерухомості

26

об’єктів здано

17

об’єктів будується
13 - Львів
4 - Київ

19

обєктів на стадії планування

Будівельна корпорація РІЕЛ заснована у 2003 році у Львові. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова, здавши в експлуатацію понад 105 тис кв. м. житла.

Філософія РІЕЛ проста: почути клієнта, гарантувати йому високу якість і чесну ціну. Ми володіємо багаторічним досвідом і вміємо втілювати потреби своїх клієнтів в індивідуальному підході до наших будинків. Кожен житловий комплекс корпорації РІЕЛ має свій неповторний характер, який передається архітектурою, атмосферою і назвою.

Корпорація РІЕЛ щоденно вдосконалюється. Ми прагнемо відповідати потребам часу, тому відкриті у сприйнятті найкращих новітніх тенденцій. У своїй роботі компанія використовує сучасні високоякісні технології. У найближчому майбутньому ми плануємо застосовувати ряд інновацій.

У 2013 році корпорація РІЕЛ зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва. Визначальною передумовою діяльності будівельної корпорації РІЕЛ на львівському і на київському ринку є те, що усі об’єкти компанії несуть естетичну та етичну складову. Також, дбаючи про своїх клієнтів і вдосконалюючи підхід до ведення бізнесу, РІЕЛ надає своїм об’єктам додаткових споживчих якостей. Наша компанія прагне створити максимально комфортні умови проживання. Ми не просто зводимо будинки, ми творимо інфраструктуру, яка буде зручною та корисною. Разом з РІЕЛ люди гарантовано отримують не лише житло, а й ключі до кращого життя! Саме тому у своїй діяльності ми керуємось гаслом «ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ!»

Сьогодні покупець шукає якісне, комфортне та функціональне житло, яке буде йому по кишені. Тому, наприклад, у своїй роботі ми робимо акцент на сучасних технологіях будівництва, які згодом дозволять власнику нової квартири з індивідуальним опаленням та утепленими стінами економити по кілька тисяч гривень щороку. Я не перебільшую. Різниця в оплаті за індивідуальне та центральне опалення є суттєвою.

РОСТИСЛАВ МЕЛЬНИК

президент будівельної корпорації РІЕЛ

ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

 

Адреса офісу продажів:

м. Львів вул. Торф'яна, 21

м. Київ, вул. Мельникова, 83 Д

+38 (032) 254 04 17

Нерухомість у Львові

Сотні сімей у нашій країні мріють жити окремо. Будівельна компанія Ріел дарує таку можливість. Доступне житло європейського зразка уже придбали тисячі наших співвітчизників. Не упустіть свій шанс на щастя.

Квартири у місті Львів від нашої будівельної компанії – це комфортабельне житло за доступними цінами. Компанія регулярно проводить акції та надає знижки на власні квадратні метри. Також, є можливість придбати квартиру у розстрочку.

Нерухомість у Львові – це старе місто із костьолами та соборами, ароматом кави та романтика затишних вечорів із коханою людиною. Це місто неможливо не закохатися. І все це ви можете спостерігати прямо із вікна власної квартири.

Також, лаконічний дизайн квартир може стати чудовим стартом для розкриття ваших здібностей в оформленні інтер’єру житла. Наша компанія сприяє розвитку нових талантів. Ви матимете можливість отримати роботу прямо біля дому.

Продаж нерухомості

Продаж нерухомості у місті Львів іде швидким темпом. Ми уже здали в експлуатацію ряд об’єктів. Не проґавте свій шанс придбати житло у новобудові елітного житлового комплексу. Наша компанія забезпечує всю необхідну інфраструктуру прямо біля вашого дому.

Житло можна придбати за доступними цінами. Будівельна компанія Ріел регулярно проводить акції та надає суттєві знижки на купівлю квартир. Таким чином, придбати власне житло можуть родини із середнім рівнем прибутку. Ми хочемо бути ближчими до своїх клієнтів.

Нерухомість Львова розкинулась на величних пагорбах та рівнинах цього прекрасного міста. тут ви зможете вигуляти домашнього улюбленця, погратися із дітьми на безпечному майданчику та прогулятися із коханою людиною просторим парком.

Нема потреби їхати у місто для покупки продуктів, ліків. У будинку розташовані такі структури. Також, працюють кабінети широкого спектру обслуговування для вашого комфорту. Житлові комплекси від компанії Ріел – маленьке затишне місто у мегаполісі.

Нерухомість у місті Львів без посередників дещо доступніша, аніж купівля житла через агентства. Таким чином, ви матимете можливість контролювати процес будування та планування вашої оселі. Ми працюємо прозоро.

Купити нерухомість у Львові

Купити нерухомість у місті Львів від будівельної компанії Ріел – означає придбати комфорт та затишок, чисті алеї та прекрасний пейзаж за вікном, теплі кімнати та якісне житло. Ми працюємо для вас, співпрацюємо лише із професійними архітекторами та інженерами, використовуємо тільки якісні будівельні матеріали.