+38 (032) 244 42 22

X

Соціальний інформаційний проект будівельної корпорації Ріел інформує покупців квартир про захист від ймовірних ризиків при купівлі житла.

Як зробити об'єктивний вибір та придбати квартиру у сумлінного забудовника, отримати саме те житло, про яке мріялося — про це розповідають юристи, архітектори, будівельники та експерти з питань захисту прав споживачів у брошурі, створення якої ініційовано будівельною корпорацією Ріел за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Союз споживачів України".

Завантажити буклет можна за посиланням:

Про проект Буклет (15 Мб)

Якщо у вас виникли додаткові питання щодо купівлі квартири, вибору забудовника чи чого іще, ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку.

Експерти отримають ваше повідомлення та надішлють вам відповідь — електронною поштою чи дадуть її усно у телевізійній програмі. Вихід програм-відповідей буде анонсовано додатково.

Згодом, проект буде поширено на всю територію України за допомогою Союзу споживачів України. Також цю брошуру можна буде завантажити з інформаційних ресурсів Союзу споживачів України.

Приєднуйтеся до клубу інформованих людей та робіть об'єктивний вибір. Хай ваші мрії втілюються у реальність!